23 05 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Laureaci i finaliści konkursu
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Rok
Nazwisko
Imię Przedmiot
Opiekun
tytuł
2018 Mikłasz Jakub matematyka Joanna Frąszczak laureat
2018 Kędzior Paweł matematyka Joanna Frąszczak finalista
2018 Badora Antoni język angielsi Hanna Kapłowska finalista
2018 Maksymowicz Szymon język angielski Hanna Kapłowska finalista
2018 Jungiewicz Julia język angielski Marzena Polak laureatka
2018 Anioła Jakub fizyka Elżbieta Michno laureat
2018 Mikłasz Jakub fizyka Elżbieta Michno laureat
2018 Krzyśków Andrzej chemia Małgorzata Baniukiewicz laureat
2018 Mikłasz Jakub chemia Małgorzata Baniukiewicz laureat
2018 Krzyśków Andrzej geografia Anna Wojtowicz finalista
2018 Mikłasz Jakub geografia Anna Wojtowicz finalista
2018 Krzyśków Andrzej biologia Anna Jankowska finalista
2018 Mikłasz Jakub biologia Anna Jankowska finalista
2018 Mikłasz Jakub historia Jarosław T. Brzeziński, Urszula Cybulska finalista
2018 Bińczyk Tymoteusz historia Urszula Cybulska finalista
2018 Badora Antoni historia Jarosław T. Brzeziński, Urszula Cybulska laureat
2017 Gałązka Kacper chemia Krystyna Obst finalista
2017 Połeć Abigail chemia Krystyna Obst finalistka
2017 Rutkowska Julia chemia Krystyna Obst finalistka
2017 Chort Wiktoria chemia Krystyna Obst finalistka
2017 Kaczmarek Grzegorz chemia Krystyna Obst laureat
2017 Motyka Kamila historia Urszula Cybulska finalistka
2017 Kaczmarek Grzegorz biologia Anna Jankowska laureat
2017 Rutkowska Julia biologia Anna Jankowska laureatka
2017 Gałązka Kacper biologia Anna Jankowska finalista
2017 Chort Wiktoria biologia Anna Jankowska finalistka
2017 Chort Wiktoria matematyka Edyta Grzelczyk finalista
2017 Tomasik Adrianna matematyka Edyta Grzelczyk finalistka
2017 Gałązka Kacper geografia Anna Wojtowicz laureat
2017 Chort Wiktoria geografia Anna Wojtowicz finalistka
2017 Kaczmarek Grzegorz geografia Anna Wojtowicz finalista
2017 Rutkowska Julia geografia Anna Wojtowicz finalistka
2017 Chort Wiktoria fizyka Elzbieta Michno laureatka
2017 Motyka Kamila j.polski Janina Chochłakiewicz finalistka
2016 Sawiński Filip matematyka Edyta Grzelczyk finalista
2016 Rogalska Celina chemia Krystyna Obst finalistka
2016 Sierżant Michał język polski Janina Chochłakiewicz finalista
2016 Trajnowicz Grzegorz język polski Janina Chochłakiewicz finalista
2016 Trajnowicz Grzegorz historia Urszula Cybulska finalista
2015 Kiczak Mateusz matematyka Joanna Frąszczak finalista
2015 Lubowicz  Michał  fizyka Elżbieta Michno laureat
2015 Kiczak Mateusz fizyka Elżbieta Michno laureat
2015 Kiczak Mateusz geografia Anetta Baranowska laureat
2015 Kiczak Mateusz chemia Małgorzata Baniukiewicz finalista
2015 Mikoś Adam historia Urszula Cybulska laureat
2015 Kiczak Mateusz historia Urszula Cybulska laureat
2015 Łukasik Patrycja historia Urszula Cybulska finalistka
2015 Rowiński Dominik język angielski Jacek Rutkowski finalista
2015 Kiczak Mateusz język polski Beata Wierzbicka finalista
2015 Łukasik Patrycja  język polski Elżbieta Sura finalistka
2015 Kiczak Mateusz historia Urszula Cybulska laureat
2015 Mikoś Adam historia Urszula Cybulska laureat
2014 Mazur Hanna język francuski Elżbieta Kowalska finalistka
2014 Madera Rafał język angielski Hanna Kapłowska laureat
2014 Kiczak Mateusz chemia Krystyna Obst finalista
2014 Pinda Weronika język angielski Aleksandra Krawczyk finalistka
2014 Kiczak Mateusz geografia Anetta Baranowska laureat
2014 Hanna Mazur geografia Anetta Baranowska finalistka
2014 Kiczak Mateusz biologia Anna Jankowska finalista
2014 Mazur Hanna biologia Anna Jankowska finalistka
2014 Górzyński Kamil matematyka Joanna Frąszczak finalista
2014 Mikoś Adam język polski Bogumiła Wierzbicka finalista
2014 Kiczak Mateusz język polski Bogumiła Wierzbicka finalista
2014 Victor Arkadiusz język polski Elżbieta Sura finalista
2014 Filbier Julia język polski Elżbieta Sura laureatka
2014 Kiczak Mateusz historia Urszula Cybulska finalista
2014 Filbier Julia historia Urszula Cybulska finalistka
2014 Mazur Hanna chemia Krystyna Obst laureatka
2014 Ziółkowski Maciej fizyka Elżbieta Michno laureat
2014 Górzyński Kamil fizyka Elżbieta Michno laureat
2014 Ziółkowski Maciej matematyka Edyta Grzelczyk laureat
2014 Mikoś Adam historia Urszula Cybulska laureat
2014 Victor Arkadiusz historia Urszula Cybulska laureat
2013 Woźniak Mateusz Język polski Elżbieta Sura laureat
2013 Gajewski Jakub Historia Urszula Cybulska laureat
2013 Kaczmarek Patrycja Chemia Małgorzata Baniukiewicz, Krystyna Obst laureatka
2013 Barański Filip Chemia Małghistoriaorzata Baniukiewicz, Krystyna Obst finalista
2013 Woźniak Mateusz Historia Urszula Cybulska finalista
2013 Kiczak Mateusz Historia Urszula Cybulska finalista
2013 Patrycja Kaczmarek Historia Urszula Cybulska finalistka
2013 Barański Filip Geografia Anetta Baranowska finalista
2013 Kaczmarek Patrycja Geografia Anetta Baranowska finalistka
2013 Gajewski  Jakub Język polski Elżbieta Sura finalista
2013 Kaczmarek Patrycja Język polski Elżbieta Sura finalistka
2013 Kiczak  Mateusz Język polski Bogumiła Wierzbicka finalista
2013 Kaczmarek Patrycja Biologia Małgorzata Janas finalista
2013 Barański Filip Biologia Małgorzata Janas finalista
2013 Wizerkaniuk Anna Fizyka Elżbieta Michno finalistka
2013 Ziólkowksi Maciej Fizyka Elżbieta Michno finalista
2013 Wizerkaniuk Anna Matematyka Edyta Grzelczyk finalistka
2013 Ziółkowski Maciej Matematyka Edyta Grzelczyk finalista
2012 Gisder Katarzyna Język polski Bogumiła Wierzbicka laureatka
2012 Derych Alicja Język polski Bogumiła Wierzbicka laureatka
2012 Rybak Marika Język polski Elżbieta Sura laureatka
2012 Nitka Weronika Język polski Elżbieta Sura laureatka
2012 Gisder Katarzyna Historia z elementami WOS Urszula Cybulska laureatka
2012 Rybak Marika Historia z elementami WOS Urszula Cybulska finalistka
2012 Nitka Weronika Historia z elementami WOS Urszula Cybulska finalistka
2012 Derych Alicja Historia z elementami WOS Urszula Cybulska finalistka
2012 Nitka Weronika Matematyka Edyta Grzelczyk finalistka
2012 Nitka  Weronika Fizyka Elżbieta Michno finalistka
2012 Nitka Weronika Chemia Krystyna Obst laureatka
2012 Makowska  Paulina Chemia Małgorzata Baniukiewicz finalistka
2012 Makowska Paulina Geografia Anetta Baranowska finalistka
2012 Nitka Weronika Geografia Anetta Baranowska finalistka
2012 Nitka Weronika Bilogia Małgorzata Janas finalistka
2012 Makowska Paulina Biologia Anna Jankowska finalistka
2012 Nitka Weronika Język angielski Marzena Polak_ Czarnowska laureatka
2011 Dymarczyk Anna Historia Urszula Cybulska laureat
2011 Nitka Weronika Geografia Anetta Baranowska laureat
2011 Rudy Kamila Geografia Anetta Baranowska laureat
2011 Makowska Paulina Geografia Anetta Baranowska laureat
2011 Gendera Marcelina Biologia Anna Jankowska laureat
2011 Nitka Weronika Biologia Małgorzata Janas laureat
2011 Gendera Marcelina Chemia Krystyna Obst laureat
2011 Tulińska Magdalena Chemia Krystyna Obst laureat
2011 Nitka Weronika Chemia Krystyna Obst laureat
2011 Gendera Marcelina Język polski Bogumiła Wierzbicka laureat
2011 Mularczyk Iwona Fizyka Elżbieta Michno laureat
2011 Rybak Marika Język polski Elżbieta Sura finalista
2011 Dymarczyk Anna Język polski Bogumiła Wierzbicka finalista
2011 Gadowicz Michał Język polski Bogumiła Wierzbicka finalista
2011 Mularczyk Iwona Matematyka Joanna Frąszczak finalista
2011 Makowska Paulina Chemia Krystyna Obst finalista
2011 Rudy Kamila Chemia Krystyna Obst finalista
2011 Gendera Marcelina Geografia Anetta Baranowska finalista
2011 Tulińska Magdalena Geografia Anetta Baranowska finalista
2011 Makowska Paulina Biologia Anna Jankowska finalista
2011 Rudy Kamila Biologia Małgorzata Janas finalista
2011 Tulińska Magdalena Biologia Anna Jankowska finalista
2010 Różańska Weronika j. polski Elżbieta Sura laureat
2010 Król Marcin j.polski Elżbieta Sura laureat
2010 Ludziak Wojciech historia Danuta Płoszaj laureat
2010 Holewa Paweł matematyka Joanna Frąszczak laureat
2010 Holewa Paweł fizyka Elżbieta Michno laureat
2010 Czajkowski Piotr fizyka Elżbieta Michno laureat
2010 Różańska Weronika historia Danuta Płoszaj finalista
2010 Król Marcin historia Danuta Płoszaj finalista
2010 Różańska Weronika biologia Małgorzata Janas finalista
2010 Różańska Weronika geografia Anetta Baranowska finalista
2010 Czajkowski Piotr matematyka Joanna Frąszczak finalista
2010 Polańska Karolina matematyka Joanna Frąszczak finalista
2010 Sterecki Marek matematyka Joanna Frąszczak finalista
2010 Woliński Jakub matematyka Joanna Frąszczak finalista
2010 Polańska Karolina fizyka Elżbieta Michno finalista
2010 Sterecki Marek fizyka Elżbieta Michno finalista
2010 Woliński Jakub fizyka Elżbieta Michno finalista
2010 Różańska Weronika chemia Krystyna Obst finalista
2009 Cebulski Kamil Chemia Małgorzata Baniukiewicz, Krystyna Obst laureat
2009 Majkowska Monika Geografia Anetta Baranowska laureat
2009 Majkowska Monika Chemia Małgorzata Baniukiewicz, Krystyna Obst laureat
2009 Cebulski Kamil Biologia Małgorzata Janas laureat
2009 Pitner Izabella Chemia Małgorzata Baniukiewicz, Krystyna Obst laureat
2009 Figuła Kornelia Historia Urszula Cybulska laureat
2009 Figuła Kornelia Język Polski Bogumiła Wierzbicka laureat
2009 Majkowska Monika Język Polski Bogumiła Wierzbicka laureat
2009 Zeszut Katarzyna Język Polski Bogumiła Wierzbicka laureat
2009 Zeszut Katarzyna Historia Urszula Cybulska laureat
2009 Gruszewski Piotr Fizyka Elżbieta Michno laureat
2009 Holewa Paweł Fizyka Elżbieta Michno laureat
2009 Puzio Mateusz Fizyka Elżbieta Michno laureat
2009 Krzemiński Wojciech Język Polski Bogumiła Wierzbicka finalista
2009 Kaczmarczyk Katarzyna Biologia Małgorzata Janas finalista
2009 Zeszut Katarzyna Geografia Anetta Baranowska finalista
2009 Majkowska Monika Biologia Małgorzata Janas finalista
2009 Zeszut Katarzyna Chemia Krystyna Obst finalista
2009 Cebulski Kamil Geografia Anetta Baranowska finalista
2009 Gruszewski Piotr Matematyka Joanna Frąszczak finalista
2009 Holewa Paweł Matematyka Joanna Frąszczak finalista
2009 Puzio Mateusz Matematyka Joanna Frąszczak finalista
2009 Pitner Izabella Biologia Małgorzata Janas laureat
2009 Pitner Izabella Geografia Anetta Baranowska laureat
2009 Majkowska Monika Historia Urszula Cybulska laureat
2009 Krzemiński Wojciech Historia Urszula Cybulska finalista
2009 Kaczmarczyk Katarzyna Geografia Anetta Baranowska finalista
2009 Kaczmarczyk Katarzyna Chemia Krystyna Obst finalista
2009 Zeszut Katarzyna Biologia Małgorzata Janas finalista
2008 Moszumańska Katarzyna Geografia Anetta Baranowska laureat
2008 Moszumańska Katarzyna Fizyka Elżbieta Michno finalista
2008 Moszumańska Katarzyna Matematyka Edyta Grzelczyk finalista
2008 Pakuła Dominika Geografia Anetta Baranowska laureat
2008 Pakuła Dominika Chemia Małgorzata Baniukiewicz finalista
2008 Pareński Wojciech Język Polski Elżbieta Sura finalista
2008 Pareński Wojciech Historia Danuta Płoszaj finalista
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl